טיפול תטא הילינג

 

קיימים חמישה תדרים שונים שלגלי מוח: בטא, אלפא, גמא דלתא ותטא.

גלי מוח אלה נמצאים בתנודה מתמדת. המוח מייצר תדרים בכל הגלים באופן סימולטני. כל דבר שאנחנו עושים או חושבים מווסת על ידי תדירות גלי מוח אלו.

מדענים מצאו שגלי מוח מסוימים (בייחוד בטווח של תטא ואלפא) גורמים ל:

1. הקלה משמעותית ממתחים לטווח ארוך

2. הרפיה פיסית עמוקה, בהירות מחשבתית ושחרור מכאבים

3. השתפרות יכולת מילולית ויכולת ההבעה

4. סינכרוניזציה של שתי ההמיספרות במוח

5. התעוררות ספונטנית של מחשבה יצירתית ודמיון עשיר מלווים בייצור אנדורפינים שמפחיתים כאב ומעוררים תחושת אופוריה

מצב של תטא קיים באופן טבעי במצבים בין שינה ליקיצה, בהיפנוזה כאשר אנחנו בטראנס וניתן להשיגו על ידי שליחת המודעות שלנו דרך צ'אקרת הכתר והתקשרות באופן מודע עם הבורא, יוצר כל על מנת ליישם מטרה כגון ריפוי או קריאה אינטואיטיבית.

אף כי כל מרכזי האנרגיה חשובים בגוף, צ'אקרת הכתר היא החשובה ביותר ב-תטא הילינג.

היכולת לבצע קריאה אינטואיטיבית ולהגשים ריפוי בממד הפיסי מתבססת על מחשבה ותפילה ממוקדים. על מנת לשלוט במחשבתנו באופן יעיל עלינו ללמוד כל שבאפשרותנו על הפוטנציאל הטבעי שלנו ולהכיר ביכולותינו האינטואיטיבית. ה"ענפים" של עץ התטא הילינג שדרכם אנו מתחברים עם עולם הבריאה ומשפיעים על המציאות הפיסית,דרכם נעשה בעצם הטיפול בתטא הילינג הם:

1. כוח המילים והמחשבה

2. גלי המוח

3. הצ'אקרות והחושים האינטואיטיביים

4. הבנת חופש הבחירה ויצירה ביחד עם הבורא (co-creation)

5. הבנת כלי הציווי (כשאומרים "הרי זה מתבקש")

6. הבנת עוצמת ההתבוננות והמקום של "העד" בתהליך הריפוי

7. הבנה כי בורא עולם יוצר עולמות וניתן להעזר בהם כדי לטפל בדרכים שונות.

טיפול תטא הילינג יוצא מנקודת ההנחה שכל מחשבה שאנו חושבים היא יחידת אנרגיה על חושית. כל מחשבה שאנו חושבים משפיעה על בריאותנו ואושרנו. כל מחשבה שאנו חושבים נישאת על הרמה העל חושית. כל מחשבה שאנו חושבים מושכת אליה אנרגיה דומה ברמה העל חושית. כל מחשבה מושכת אלינו אנשים, בעלי חיים וחפצים מסוימים. כל מחשבה שאנו חושבים מתחילה בממד העל חושי אולם בסופו של דבר מתגשמת בחומר לא משנה באם זה חפץ, אדם מצב או נסיבות שסובבים אותנו. אנו ממשים את המחשבות שלנו כל הזמן בין אם אנו מודעים לכך ובין אם לא. (מתוך –חוברת הנחיה לקורס תטא הילינג- ויאנה סטיבל, תרגמה מיכל גולן).

הגעתי לטיפול תטא הילינג לאחר שעסקתי בהילינג שנים רבות קודם וחיפשתי עוד טכניקה פשוטה וישימה בטיפול באנשים שתאפשר לי גם להתחבר אל עצמי וגם להתחבר לזולתי- לפי בחירתו.

אנשים שמגיעים אלי לטיפולי פיזיותרפיה ומעוניינים לשלב בטיפול תטא הילינג ירוויחו מכך מכיוון שמצאתי בטיפולים שההילינג מקל ואף מרפא כאבים כרוניים קשים שבני אדם סובלים מהם זמן רב.

כל שעלי לעשות הוא לגלות ביחד עם המטופל את המקור לסימפטומים הספציפיים שלו ולאחר מכן ניתן לעבוד על הריפוי באמצעות הילינג, הדרכה לדמיון מודרך וטכניקות נוספות שבהן אני משתמשת.

המטרה בסופו של התהליך היא לצייד את המטופל בכלים להמשך עבודה עצמית ולעזור לו לבחור בדרך המחשבה בצורה שמבטאת את טובתו הנעלה.

עם ילדים ותינוקות הטיפול שלי נעשה בהסכמה מודעת של ההורים האחראים על הילד.

כששואלים אותי תמיד למה מתאים הטיפול בתטא הילינג אני אומרת שהטיפול מתאים לכל אדם עם בעיה או כאב הרוצה לוותר על הכאב והמוכן לקבל על עצמו תרגולים ביתיים והנחיות לעבודה עצמית.

בעיות עיקריות בהן אני מטפלת בתטא הילינג:

1. סרטן

2. קושי להיכנס להריון

3. אוטיזם

4. כאבים פיזיים/רגשיים בכל אזורי הגוף

5. מחלות כרוניות קשות כגון פרקינסון, טרשת נפוצה, ועוד......

6. שילוב בטיפולי הפזיותרפיה

מזמינה אתכם לנסות- לא תרצו לסיים את הטיפול...